Weboldalunk használatával jóváhagyja a cookie-k használatát a Cookie-kkal kapcsolatos irányelv értelmében. Elfogadom
Termékek Menü

Planet MGB-SX 1-port 1000Base-SX Multi-Mode SFP modul (optika) 550m

Ár:
8.209 Ft (6.464 Ft + ÁFA)
Gyártó:
Gyártó cikkszám: MGB-SX
Elérhetőség: 8 db raktáron
Menny.:db

Csatolt dokumentumok

Leírás és Paraméterek

Switch port sebesség Gigabit Ethernet
HARDVER TULAJDONSÁGOK
MGB-SX(V2)
PHY Type IEEE 802.3z 1000BASE-SX
Optikai Típus Multi-Mód
Csatlakozó LC
DDM YES
Hullámhossz 850nm
Maximum Távolság 220m~550m
Működés Hőmérséklet 0 ~ 60 degrees C
MGB-SX2(V2)
PHY Type IEEE 802.3z 1000BASE-SX
Optikai Típus Multi-Mód
Csatlakozó LC
DDM YES
Hullámhossz 1310nm
Maximum Távolság 2km
Működés Hőmérséklet 0 ~ 60 degrees C