Weboldalunk használatával jóváhagyja a cookie-k használatát a Cookie-kkal kapcsolatos irányelv értelmében. Elfogadom
Termékek Menü

Planet GT-1205A 10/100/1000BASE-T - Dual 1000BASE-X SFP média konverter

Ár:
33.710 Ft (26.543 Ft + ÁFA)
Gyártó:
Gyártó cikkszám: GT-1205A
Elérhetőség: Rendelhető
Menny.:db

Csatolt dokumentumok

Leírás és Paraméterek

Ethernet portok száma 1 port
SFP portok száma 2 port
Switch port sebesség Gigabit Ethernet
Méret Asztali kivitel
Tápellátás 230Vac külső tápegység adapter
HARDVER TULAJDONSÁGOK
Hardver Verzió 3
Portok Copper:One 10/100/1000BASE-T port
Fiber:Two 1000BASE-X SFP slots
Kábelezés Twisted-pair
10BASE-T:2-pair UTP Cat3,4,5, up to 100 meters
100BASE-TX:2-pair UTP Cat5, 5e up to 100 meters
1000BASE-T:4-pair UTP Cat5e,6 up to 100 meters
Fiber-Optic Cable
50/125μm or 62.5/125μm multi-mode fiber cable, up to 220 and 550 meters 
9/125μm single-mode cable with distance of 10/15/20/30/40/50/60/70/120km or longer (may vary on SFP module)
LED Jelzőfény System:One Power LED (Green)
Fiber Port:Two LNK/ACT LED (Green)
TP Port:One Speed LED (Green) , One LNK/ACT LED (Orange)
Switch Működési Séma Store and Forward
Optikai átviteli sebesség 6Gbps
Átviteli sebesség 4.4Mpps
Maximum Csomagméret 10K Bytes
Adatfolyam Vezérlés Back pressure for half-duplex. IEEE 802.3x pause frame for full-duplex
Tápellátás 5V DC, 2A max.
Teljesítmény 4 watts/13.6BTU per hour max.
Méretek (Szé x Mé x M) 94 x 70 x 26 mm
Tömeg 180g (device only)
MEGFELELŐSÉGI SZABVÁNYOK
Előírási Megfelelőség FCC Class B, CE
Működési Hőmérséklet 0 ~ 50 degrees C
Tárolási Hőmérséklet -10 ~ 70 degrees C
Működési Páratartalom 5 ~ 95%, Relative Humidity, non-condensing
Tárolási Páratartalom 5 ~ 95%, relative humidity (non-condensing)
Hálózati Szabványok IEEE 802.3 10BASE-T
IEEE 802.3u 100BASE-TX
IEEE 802.3ab 1000BASE-T
IEEE 802.3z 1000BASE-SX/LX
IEEE 802.3x Flow Control