Weboldalunk használatával jóváhagyja a cookie-k használatát a Cookie-kkal kapcsolatos irányelv értelmében. Elfogadom
Termékek Menü

Planet IGS-624HPT 4-Port Gigabit PoE + 2-Port Gigabit SFP Ethernet switch

Ár:
132.097 Ft (104.013 Ft + ÁFA)
Gyártó:
Gyártó cikkszám: IGS-624HPT
Elérhetőség: 3 db raktáron
Jelölje be azokat a kiegészítő termékeket, amiket még a kosárba szeretne tenni!
Planet MGB-SX 1-port 1000Base-SX Multi-Mode SFP modul (optika) 550m Planet MGB-SX 1-port 1000Base-SX Multi-Mode SFP modul (optika) 550m
8.209 Ft (6.464 Ft + ÁFA)
Planet MGB-GT 1-port 1000Base-T Ethernet SFP modul (réz) Planet MGB-GT 1-port 1000Base-T Ethernet SFP modul (réz)
15.306 Ft (12.052 Ft + ÁFA)
Mean Well PWR-75-48 ipari PoE switch tápegység DIN sínre szerelhető. 48Vdc 75W Mean Well PWR-75-48 ipari PoE switch tápegység DIN sínre szerelhető. 48Vdc 75W
17.581 Ft (13.843 Ft + ÁFA)
Mean Well PWR-120-48 ipari PoE switch tápegység DIN sínre szerelhető. 48Vdc 120W Mean Well PWR-120-48 ipari PoE switch tápegység DIN sínre szerelhető. 48Vdc 120W
22.419 Ft (17.653 Ft + ÁFA)
Menny.:db

Csatolt dokumentumok

Leírás és Paraméterek

PoE portok száma 4 port PoE
SFP portok száma 2 port
PoE szabvány 802.3at High power PoE+ - 30W
Össz. PoE teljesítmény 120 W
Switch port sebesség Gigabit PoE - Gigabit Ethernet
Menedzselhetőség Nem
Méret DIN sínre szerelhető
Tápellátás Külső tápegység, nem tartozék!
Működési feszültség 24~48Vdc
Besorolás Ipari kivitel
HARDVER TULAJDONSÁGOK
Réz Aljzatok 4 x 10/100/1000Base-T RJ-45 TP
Auto-MDI/MDI-X, Auto-Negotiation
SFP / mini-GBIC Aljzatok 2 x SFP interfaces
Supports 1000Base-SX/LX and 100Base-FX SFP transceivers
DIP Switch DIP-1:SFP Port 5 1000Base-X (default) / 100Base-FX
DIP-2:SFP Port 6 1000Base-X (default)/ 100Base-FX
DIP-3:Switch mode / Fiber Redundant mode
Tápcsatlakozás Removable 6-pin terminal block
Pin 1/2 for Power 1; Pin 3/4 for fault alarm; Pin 5/6 for Power 2
Riasztások Provides one relay output for power fail
Alarm Relay current carry ability:1A @ DC 24V
LED 3 x LED for System and Power:
 ■ Green:DC Power 1
 ■ Green:DC Power 2
 ■ Green:Power Fault
2 x LED for Per Copper Port (Port-1~Port-4):
 ■ Green:1000 LNK/ACT, Orange:100 LNK/ACT
 ■ Orange:PoE In-use
1 x LED for Per mini-GBIC interface (Port-5 and Port-6):
 ■ Green:LNK/ACT
4 x LED for PoE Power Usage (W):
 ■ Orange:30, 60, 90 and 120W
Túlfeszültség védelem 6KV DC
Burkolat IP30 aluminum metal case
Telepítés DIN rail kit or wall mount
Méretek (Sz x Mé x M) 152 x 107x 72 mm
Tömeg 1539g
Tápellátás 48V DC, 5A max. or 24V DC, 10A max.
Redundant power with polarity reverse protection function
Teljesítményfelvétel 15.1 watts / 52 BTU (System loading without PoE)
135.1 watts / 461 BTU (Full loading with PoE function)
POWER OVER ETHERNET
PoE Szabvány IEEE 802.3af / IEEE 802.3at Power over Ethernet / PSE
PoE Tápegység Típus End-Span
Tápcsatlakozás Kiosztása 1/2(+), 3/6(-)
PoE Kimeneti Feszültség Per port 52V DC, 275mA. Max. 15.4 watts (IEEE 802.3af)
Per port 52V DC, 535mA. Max. 30 watts (IEEE 802.3at)
Class 4 PoE Eszközök száma 4
SWITCH TULAJDONSÁGOK
Switch Működési Séma Store-and-Forward
Cím Táblázat 1K entries
Adatfolyam Vezérlés Back pressure for half duplex
IEEE 802.3x Pause Frame for full duplex
Optikai Switch 12Gbps
Átviteli Sebesség (csomag/mp) 8.93Mpps@64bytes
Maximális Átviteli Egység 9216 bytes
Sebesség SX/LX:2000Mbps (full-duplex)
FX:200Mbps (full-duplex)
TP:10/20Mbps, 100/200Mbps, 2000Mbps
MEGFELELŐSÉGI SZABVÁNYOK
Hálózati Szabványok IEEE 802.3 Ethernet / 10Base-T
IEEE 802.3u Fast Ethernet / 100Base-TX
IEEE 802.3ab Gigabit Ethernet / 1000Base-T
IEEE 802.3z Gigabit Ethernet / 1000Base-SX/LX
IEEE 802.3x Full-Duplex Flow Control
IEEE 802.3at High Power over Ethernet
IEEE 802.3af Power over Ethernet
Előírási Megfelelőség FCC Part 15 Class A, CE
Stabilitási vizsgálatok IEC60068-2-32(Free fall)
IEC60068-2-27(Shock)
IEC60068-2-6(Vibration)
KÖRNYEZETI TULAJDONSÁGOK
Hőmérsékleti tartomány Operating:-40~75 degree C
Storage:-40~75 degrees C
Páratartalom Operating:5~95% (Non-condensing)
Storage:5~95% (Non-condensing)