Weboldalunk használatával jóváhagyja a cookie-k használatát a Cookie-kkal kapcsolatos irányelv értelmében. Elfogadom
Termékek Menü

Planet IGS-620TF 4-Port Gigabit Ethernet + 2-Port Gigabit SFP Ethernet switch

Ár:
70.806 Ft (55.753 Ft + ÁFA)
Gyártó:
Gyártó cikkszám: IGS-620TF
Elérhetőség: 3 db raktáron
Jelölje be azokat a kiegészítő termékeket, amiket még a kosárba szeretne tenni!
Planet MGB-SX 1-port 1000Base-SX Multi-Mode SFP modul (optika) 550m Planet MGB-SX 1-port 1000Base-SX Multi-Mode SFP modul (optika) 550m
8.209 Ft (6.464 Ft + ÁFA)
Planet MGB-GT 1-port 1000Base-T Ethernet SFP modul (réz) Planet MGB-GT 1-port 1000Base-T Ethernet SFP modul (réz)
15.306 Ft (12.052 Ft + ÁFA)
Menny.:db

Csatolt dokumentumok

Leírás és Paraméterek

Ethernet portok száma 4 port
SFP portok száma 2 port
Switch port sebesség Gigabit Ethernet
Menedzselhetőség Nem
Méret DIN sínre szerelhető
Tápellátás Külső tápegység, nem tartozék!
Működési feszültség 12~48Vdc / 24Vac
Besorolás Ipari kivitel
HARDVER TULAJDONSÁGOK
Réz Aljzatok 4 x 10/100/1000Base-T RJ-45 TP
Auto-MDI/MDI-X, Auto-Negotiation
SFP / mini-GBIC Aljzatok 2 1000Base-SX/LX/BX SFP interfaces (Port-5 and Port-6)
Compatible with 100Base-FX SFP
DIP Switch DIP-1:SFP Port 5 1000Base-X (default) / 100Base-FX
DIP-2:SFP Port 6 1000Base-X (default)/ 100Base-FX
DIP-3:Switch mode / Fiber Redundant mode
Tápcsatlakozás Removable 6-pin terminal block
Pin 1/2 for Power 1; Pin 3/4 for fault alarm; Pin 5/6 for Power 2
Riasztások Provides one relay output for power failure
Alarm Relay current carry ability:1A @ DC 24V
LED 3 x LED for System and Power:
 ■ Green:DC Power 1
 ■ Green:DC Power 2
 ■ Green:Power Fault
2 x LED for Per Copper Port (Port-1~Port-4):
 ■ Green:1000 LNK/ACT
 ■ Orange:100 LNK/ACT
1 x LED for Per mini-GBIC interface (Port-5 and Port-6):
 ■ Green:LNK/ACT
Túlfeszültség védelem 6KV DC
Burkolat IP30 type metal case
Telepítés DIN rail kit and wall mount ear
Méretek (Sz x Mé x M) 135 x 87 x 32mm
Tömeg 503g
Tápellátás DC 12~48V or AC 24V
Redundant power with polarity reverses protection function
Teljesítményfelvétel 7.2watts / 24BTU
Kábel Twisted-Pair
 10Base-T:2-Pair UTP CAT. 3, 4, 5, up to 100 meters
 100Base-TX:2-Pair UTP CAT. 5, 5e up to 100 meters
 1000Base-T:4-Pair UTP CAT. 5e, 6 up to 100 meters
Fiber-Optic Cable
 1000Base-SX:
  50/125μm or 62.5/125μm multi-mode fiber optic cable, up to 550m
 1000Base-LX:
  9/125μm single-mode fiber optic cable, up to 10/20/30/40/50/70/120
  kilometers (vary on SFP module)
 100Base-FX:
  ● 50/125μm or 62.5/125μm multi-mode fiber optic cable, up to 2
   kilometers
  ● 9/125μm single-mode fiber optic cable, up to 20/40/60 kilometers
   (vary on SFP module)
SWITCH TULAJDONSÁGOK
Switch Működési Séma Store-and-Forward
Cím Táblázat 1K entries
Adatfolyam Vezérlés Back pressure for half duplex
IEEE 802.3x Pause Frame for full duplex
Optikai Switch 12Gbps
Átviteli Sebesség (csomag/mp) 8.93Mpps@64bytes
Maximális Átviteli Egység 9216 bytes
Sebesség SX/LX:2000Mbps (full-duplex)
FX:200Mbps (full-duplex)
TP:10/20Mbps, 100/200Mbps, 2000Mbps
MEGFELELŐSÉGI SZABVÁNYOK
Hálózati Szabványok IEEE 802.3 Ethernet / 10Base-T
IEEE 802.3u Fast Ethernet / 100Base-TX
IEEE 802.3ab Gigabit Ethernet / 1000Base-T
IEEE 802.3z Gigabit Ethernet / 1000Base-SX/LX
IEEE 802.3x Full-Duplex Flow Control
Előírási Megfelelőség FCC Part 15 Class A, CE
Stabilitási vizsgálatok IEC60068-2-32(Free fall)
IEC60068-2-27(Shock)
IEC60068-2-6(Vibration)
KÖRNYEZETI TULAJDONSÁGOK
Hőmérsékleti tartomány Operating:-40~75 degree C
Storage:-40~75 degrees C
Páratartalom Operating:5~95% (Non-condensing)
Storage:5~95% (Non-condensing)