Weboldalunk használatával jóváhagyja a cookie-k használatát a Cookie-kkal kapcsolatos irányelv értelmében. Elfogadom
Termékek Menü

Planet IGS-1020TF 8-Port Gigabit Ethernet + 2-Port Gigabit SFP Ethernet switch

Ár:
83.710 Ft (65.913 Ft + ÁFA)
Gyártó:
Gyártó cikkszám: IGS-1020TF
Elérhetőség: 3 db raktáron
Jelölje be azokat a kiegészítő termékeket, amiket még a kosárba szeretne tenni!
Planet MGB-SX 1-port 1000Base-SX Multi-Mode SFP modul (optika) 550m Planet MGB-SX 1-port 1000Base-SX Multi-Mode SFP modul (optika) 550m
8.371 Ft (6.591 Ft + ÁFA)
Planet MGB-GT 1-port 1000Base-T Ethernet SFP modul (réz) Planet MGB-GT 1-port 1000Base-T Ethernet SFP modul (réz)
20.806 Ft (16.383 Ft + ÁFA)
Menny.:db

Csatolt dokumentumok

Leírás és Paraméterek

Ethernet portok száma 8 port
SFP portok száma 2 port
Switch port sebesség Gigabit Ethernet
Menedzselhetőség Nem
Méret DIN sínre szerelhető
Tápellátás Külső tápegység, nem tartozék!
Működési feszültség 12~48Vdc / 24Vac
Besorolás Ipari kivitel
HARDVER TULAJDONSÁGOK
Réz Aljzatok 8 x 10/100/1000BASE-T RJ45 TP
Auto-MDI/MDI-X, auto-negotiation
SFP/mini-GBIC Csatlakozások 2 1000BASE-SX/LX/BX SFP interfaces (Port-9 and Port-10)
Compatible with 100BASE-FX SFP
Switch Működési Séma Store-and-Forward
Optikai Switch 20Gbps (non-blocking)
Átviteli Sebesség (csomag/mp) 14.88Mpps@64bytes
Fizikai Cím Táblázat 4K entries
Adatfolyam Vezérlés Back pressure for half duplex
IEEE 802.3x pause frame for full duplex
Jumbo Frame 9216 bytes
Csatlakozók Removable 6-pin terminal block
Pin 1/2 for Power 1; Pin 3/4 for fault alarm; Pin 5/6 for Power 2
Riasztások Provides one relay output for power failure
Alarm Relay current carry ability:1A @ DC 24V
LED Kijelzők 3 x LED for System and Power:
Green:DC Power 1
Green:DC Power 2
Red:Power Fault
2 x LED for Per Copper Port (Port-1~Port-8):
Green:1000 LNK/ACT
Orange:100 LNK/ACT
2 x LED for Per Mini-GBIC Interface (Port-9 and Port-10):
Green:1000 LNK/ACT
Orange:100 LNK/ACT
Túlfeszültség védelem 6KV DC
Burkolat IP30 type metal case
Telepítés DIN rail kit and wall-mount ear
Méretek (Sz x Mé x M) 56 x 87 x 135 mm
Tömeg 540g
Tápellátás DC 12~48V or AC 24V
Redundant power with polarity reverses protection function
Teljesítményfelvétel 8.7 watts/29.69BTU
Kábel Twisted-pair
■ 10BASE-T:2-pair UTP Cat. 3, 4, 5, up to 100 meters
■ 100BASE-TX:2-pair UTP Cat. 5, 5e up to 100 meters
■ 1000BASE-T:4-pair UTP Cat. 5e, 6 up to 100 meters
Fiber-Optic Cable 
■ 1000BASE-SX:
 50/125μm or 62.5/125μm multi-mode fiber optic cable, up to 550m
■ 1000BASE-LX:
 9/125μm single-mode fiber optic cable, up to 10/20/30/40/50/70/120  
 kilometers (vary on SFP module)
■ 100BASE-FX:
 50/125μm or 62.5/125μm multi-mode fiber optic cable, up to
 2 kilometers
 9/125μm single-mode fiber optic cable, up to 20/40/60 kilometers
 (vary on SFP module)
MEGFELELŐSÉGI SZABVÁNYOK
Hálózati Szabványok IEEE 802.3 Ethernet/10BASE-T
IEEE 802.3u Fast Ethernet/100BASE-TX
IEEE 802.3ab Gigabit Ethernet/1000BASE-T
IEEE 802.3z Gigabit Ethernet/1000BASE-SX/LX
IEEE 802.3x Full-Duplex Flow Control
IEEE 802.3az Energy Efficient Ethernet (EEE)
IEEE 802.1p Cos
Előírási Megfelelőség FCC Part 15 Class A, CE
Stabilitási vizsgálatok IEC 60068-2-32 (free fall)
IEC 60068-2-27 (anti-shock)
IEC 60068-2-6 (anti-vibration)
KÖRNYEZETI TULAJDONSÁGOK
Hőmérsékleti tartomány Operating:-40~75 degrees C
Storage:-40~75 degrees C
Páratartalom Operating:5~95% (non-condensing)
Storage:5~95% (non-condensing)